13285384_1790247951197138_414746976_n

 

سارا عرفانی نویسنده جوان عرصه ادبیات کشور با حضور در برنامه شابک شب گذشته، گفت: آرزوی کتابی من این است که مردم ما کلا کتاب بیشتر مطالعه کنند. زیرا انسان‌ها با کتاب است که عمیق‌تر می‌شوند. البته متاسفانه امروزه با ورود این شبکه‌های اجتماعی و فضای اینترنت اصلاً فرصتی را برای مطالعه کتاب باقی نمی‌گذارد.

وی افزود: ما نیاز داریم که دوباره به کتابخوانی بازگردیم. زیرا متاسفانه مردم با حضور در این فضاهای مجازی و اینترنت روزبه روز سطحی‌تر می‌شوند. آن هم در این میان کتاب است که می‌تواند به افکار ما انسان‌ها عمق ببخشد.

این نویسنده ادامه داد: اطلاعاتی که در فضای مجازی رد و بدل می‌شود، خیلی به داشته‌های ما عمق نمی‌بخشد و به همین دلیل هم نیاز داریم تا هرازگاهی به سراغ کتاب برویم.

عرفانی تصریح کرد: پیشرفت تکنولوژی و به دنبال آن فراگیر شدن کتاب‌های الکترونیکی خیلی خوب است و ما هم با آن مشکلی نداریم و باید قدم قدم به همراه آن جلو برویم.

منبع: خبرگزاری مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>