شور و شعور حسینی اگر در کنار هم و کامل کننده ی هم نباشند، یک جای کار می لنگد. دیده ام بعضی دوستانم معتقدند در ایام محرم فقط باید کتاب خواند و بر شعور حسینی افزود و شرکت در مجالس اباعبدالله آنقدرها نمی تواند برایشان مفید باشد. در حالیکه اگر همه، در پستوی خانه هایشان فقط شعور روی شعور می گذاشتند و شور حسینی شان را در قلب هایشان چال می کردند، به فرموده ی امام خمینی محرم و صفری نبود که اسلام را زنده نگه دارد.
این مقدمه را گفتم که بگویم در این روزها، خودتان را از حضور در مجالس ذکر و روضه محروم نکنید.

photo_2017-09-20_14-30-35

اما…
دوستان خوبم!
تصمیم گرفته ایم با همکاری شما، یک مسابقه ی «معرفی کتاب عاشورایی» برگزار کنیم. شما می توانید یک یا چند کتاب مرتبط با عاشورا که در این ایام یا پیش تر خوانده اید را در صفحه خود پست و معرفی کنید و به نحوی با تگ یا منشن بنده حقیر را با خبر کنید. پایان ماه محرم، پنج نفر بر اساس سطح کیفی کتابها و عکس ها و معرفی بهتر، برگزیده خواهند شد. جایزه ی نفرات برگزیده هم بر اساس توان حقیر، تعدادی کتاب خواهد بود، اگر اسپانسر هم برای جوایز پیدا کنیم که چه بهتر.
چنانچه دوستان تان در صفحه شان کتاب مرتبط معرفی کردند زیر این پست منشن کنید تا باخبر شوند.
لطفا عکس های خود را با تگ #سیاهه_های_مکتوب مشخص کنید.

***

لازم به ذکر است این مسابقه، در اینستاگرام برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>