انتشار «لبخند مسیح» برای نهمین بار

«لبخند مسیح» درباره دختری به نام « نگار» است که در جامعه امروزی ایران زندگی می کند و به کمک اینترنت و «ایمیل» به مرزهای ناآشنای جغرافیایی قدم می گذارد. در این سیر و سلوک که بیشتر جنبه های عرفانی و معنوی دارد، نگار با شخصیتی به نام « نیکلاس» آشنا می شود.

به گزارش خبرآنلاین، رمان «لبخند مسیح» نوشته سارا عرفانی از سوی انتشارات سوره مهر به چاپ نهم رسید. «لبخند مسیح» برای اولین بار در سال ۸۵ توسط مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری تولید و در انتشارات سوره مهر منتشر شد. این کتاب درباره دختری به نام « نگار» است که در جامعه امروزی ایران زندگی می کند. او به کمک اینترنت و « ایمیل» به مرزهای ناآشنای جغرافیایی قدم می گذارد. در این سیر و سلوک که بیشتر جنبه های عرفانی و معنوی دارد، نگار با شخصیتی به نام « نیکلاس» آشنا می شود که ساکن یکی از کشورهای غربی است. آنها بدون اینکه به طور مستقیم یکدیگر راببینند، ازطریق ایمیل با هم ارتباط پیدا می کنند.

نیکلاس پیرو دین مسیحیت بوده و نگار فردی مسلمان است که در اتباطات نوشتاری بین آن دو جاذبه های دین اسلام از طریق افکار و عقاید نگار به ذهن جستجوگر نیکلاس سرایت می کند. روز به روز شیفتگی نیکلاس برای آشنایی بیشتر با دستورات و ویژگی های دین اسلام افزوده می شود. سرانجام نیکلاس با استقبال از یک پیشنهاد کاری به ایران سفر می کند و از نزدیک با نگار ملاقات می کند و به او پیشنهاد ازدواج می دهد.

نگار ظاهرا با این پیشنهاد مخالفت می کند؛ چرا که احساس می کند این پیوند باعث از بین رفتن قداست آن رابطه عرفانی و معنوی می شود و …

هموطنان تهرانی برای تهیه این کتاب‌‌‌ کافیست با شماره ۲۰- ۸۸۵۵۷۰۱۶ سامانه اشتراک محصولات فرهنگی؛ سام تماس بگیرند و کتاب را در محل کار یا منزل _ بدون هزینه ارسال _ دریافت کنند.

منبع: کتاب نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.