سرویس معرفی: سارا عرفانی در گفت‌وگو با حلقه وصل در روز رونمایی از کتاب «پنج شنبه فیروزه‌ای» در رابطه با خلاصه کتاب عنوان کرد: «پنج شنبه فیروزه‌ای» داستان اتفاقات سفر چند دانشجو به مشهد را روایت می‌کند و ارتباطات بین این دانشجوها در داستان بررسی می‌شود و به ارتباط و زیارت بعضی از شخصیت ها با امام رضا(ع) گره می‌خورد. 391866082

سارا عرفانی متولد 1361 است و لیسانس الهیات گرایش فلسفه دارد و «لبخند مسیح»، «دلاور مرد سیستان»، «پروانه ای که سوخت»، «از جنس خدا»، «سردار استقامت» و «هدیه ولنتاین» در کارنامه نویسندگی‌اش به چشم می‌خورد.

وی در رابطه با مستند بودن این رمان افزود: داستان حاصل تخیل شخصی بوده ولی اتفاقاتی است که در اطراف ما در جریان می‌باشد و به عنوان مثال یکی از مشکلاتی که در داستان با آن مواجه می‌شویم، مخالفت خانواده‌ها با ازدواج دو جوان است.

عرفانی درباره جامعه هدف «پنج شنبه فیروزه‌ای» بیان داشت: سعی من در زمان نوشتن رمان این بود که اثری باشد برای همه سنین و برای همه جذابیت خاص خودش را داشته باشد ولی احتمالا جوان‌ها نزدیکی بیش‌تری با شخصیت ها و اتفاقات داستان حس خواهند کرد.

وی همچنین افزود: دو فصل آخر این کتاب نقطه اوج آن خواهد بود.

سارا عرفانی در رابطه با مراحل نگارش آخرین اثر خود گفت: تمام مراحل این کتاب چهار سال به طول انجامید که یک سال آخر آن به بازبینی و ویرایش‌های جدی پرداخته شده است.

وی در آخر اعلام کرد: پخش کتاب از چهار روز پیش با قیمت 21000 تومان شروع شده و در کتابفروشی‌های سطح شهر در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

منبع: پایگاه خبری تحلیلی حلقه وصل

09
مارس 2015
برچسب‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *